"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Dla turysty

„Zaproszenie na Mazowsze” z portalem otogmina.pl pod tym hasłem kierujemy się do Państwa, którzy wraz z zespołem portalu podzielają pasję, do podróżowania, pragną poznawać bliższe i dalsze zakątki tego wspaniałego regionu, co wynika z autentycznej pasji do podróżowania i chęć zarażenia innych pragnieniem odkrywania tajemnic kultury i natury drzemiących w każdym skrawku Mazowsza.
Portal otogmina.pl uchyla rąbka ciekawych miejsc na Mazowszu poprzez zamieszczone przez gospodarzy miast i gmin woj. Mazowieckiego fotografii i krótkiego opisu zachęcającego Państwa do zwiedzania przedstawionych terenów.
Dla Państwa przygotowana została baza noclegowa i gastronomiczna, która pozwoli Państwu na szybkie uzyskanie informacji o miejscach noclegowych i punktach gastronomicznych w czasie podróży.    

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA