"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Pięknie, cicho i zdrowo – sprzedam działkę pod Siedlcami

Typ: Nieruchomości
Miejscowość: Purzec
Lokalizacja Siedlce (powiat siedlecki)
Stan budynku rynek wtórny
Typ nieruchomości działka budowlana
Pow. całkowita 0.00 m2
Pow. użytkowa 0.00 m2
Pow. działki 3675.00 m2
Cena za m2 63.00
Cena 230000.00 zł
  • Pięknie, cicho i zdrowo – sprzedam działkę pod Siedlcami Zdjęcie #996
  • Pięknie, cicho i zdrowo – sprzedam działkę pod Siedlcami Zdjęcie #997
  • Pięknie, cicho i zdrowo – sprzedam działkę pod Siedlcami Zdjęcie #998
  • Pięknie, cicho i zdrowo – sprzedam działkę pod Siedlcami Zdjęcie #999
Pięknie, cicho i zdrowo – sprzedam działkę pod Siedlcami

Cena: 230 000 zł

Sprzedam działkę narożną o powierzchni ok. 3 675 m2 (75m x 49 m) w miejscowości Purzec kolonia (4 km od Siedlec) pomiędzy rzeką Liwiec i Helenką (obrzeża Doliny Liwca). Działka jest częścią mojej nieruchomości zapisanej w księdze wieczystej pod nr. SI1S/2725 9/5 (do obejrzenia w „Elektroniczne Księgi Wieczyste” na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości). Część działki o nr 29/4 – ok. 1 323 m2 (narożna) w planach zagospodarowania przestrzennego występuje jako działka do zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej (z wyłączeniem usług uciążliwych), a pozostała część o nr 29/2 – ok. 2 352 m2 (za lasem) jako działka letniskowa. Na obu działkach można pobudować dom jednorodzinny. Na działce letniskowej dom musi spełniać warunki zabudowy przewidziane w planie zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru (do obejrzenia w Urzędzie Gminy Siedlce). Okolica jest cicha i spokojna, brak jakiegokolwiek przemysłu lub uciążliwej działalności. Czyste powietrze przyciąga nie tylko ludzi (w tym tzw. „letniaków” z Warszawy), ale i zwierzęta (bobry w Liwcu, sarny na polach, pszczoły w pasiece). Ważne – nie ma dzików!!! Z jednej strony działki rośnie 40-letni sosnowy las, z drugiej (przyległej) usytuowana jest działka rekreacyjna z domkiem letniskowym. Działka ma drogę dojazdową z dwóch stron. Wzdłuż drogi znajdują się domy jednorodzinne, a w nich mieszkają mili, życzliwi i inteligentni ludzie. Mniej więcej w połowie działki przebiega równolegle linia elektryczna, a przy niej wodociągowa. Dlatego też istnieje możliwość podzielenia całej działki na dwie, a nawet trzy dosyć pokaźne części (wszystkie o powierzchni powyżej 1 000 m2). W bliskich planach dla gminy Siedlce przewidziano kanalizację. Dobry dojazd do miasta środkami komunikacji publicznej (MPK i PKS) – przystanek w odległości ok. 300 m od nieruchomości. 
Przyjedź, obejrzyj i zakup, a na pewno nie pożałujesz!
Telefon kontaktowy do właściciela - 601 775 466 lub grzecznościowo do Mamy ( w godzinach popołudniowych) - 25 6327912 lub 781 701 432 .
Zapraszam serdecznie

(Podana cena jest ceną uśrednioną dla dwóch rodzajów działek występujących w ofercie i podlega negocjacji.)

Brak informacji

Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Renata Ilińska
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA